EDBAK | Wall mount | TWB2C-B | 65-86 " | Maximum weight (capacity) 80 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: TWB2C-B
- Saadavus: 2
-
75€
EDBAK | Wall mount | TWB2C-B | 65-86 " | Maximum weight (capacity) 80 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 920 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 6 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Kaldenurk | -10/+5 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 77 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 77 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 86 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 80 kg |
| Muud funktsioonid | Suitable for installation on concrete, plaster and wooden walls. Screen mounting screws included |
| Net weight | 5.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 53 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Universal Tilt Wall Mount |
| Producer product name | TWB2c-B |
| Screen size compatibility | 65-86 " |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote nimetus | TWB2C-B |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 800x400 mm |
| Volume (m3) | 0.016192 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak wall mount twb2c-b 65-86 maximum weight capacity 80 kg black, twb2c-b, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




